Історична довідка

Село Верем’я розташоване за 20 км від райцентру і за 12 км від залізничної станції і пристані «Трипілля», на побережжі річки Бобриці. Населення - 350 чоловік.

Перші писемні згадки про поселення відносяться до початку XVIIIст., коли воно було хутором, належним Трипільському маєткові Києво-Софійського кафедрального монастиря. На хуторі знаходилися монастирські пташник, скотарня, пасіка, якими завідував монах Ієремія, від імені якого , нібито, пішла назва місцевості. В універсалі гетьмана І.Скоропадського 1709 року в складі Трипільського монастирського маєтку називається «пусте Верем’я».

На даний період діюче господарство ФГ «Ніна», в господарстві біля 1000 поголів’я великої рогатої худобив тому числі 350 корів, 200свиней.

Працюючих 60 чоловік.

В селі 2 приватних магазини, будинок культури, бібліотека, музей.

Село газифіковано, кожний другий будинок з телефоном.

На території Верем’яцької сільської ради 5 мальовничих ставків, 6 маршрутних рейсів підвозить жителів села до м. Українки.